Par mums

Uzņēmums

Esam Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi būvniecības nozarē, specializējoties alumīnija - stikla un pilnstikla nodalošo starpsienu izstrādē, izplatīšanā un uzstādīšanā. Mūsu galvenie darbības virzieni ir stikla un alumīnija norobežojošo konstrukciju risinājumu izstrāde, ražošana un uzstādīšana atbilstoši klienta tehniskajām un vizuālajām vēlmēm un vajadzībām. Piedāvājam stikla un alumīnija starpsienas un durvis, tualešu un dušu starpsienas, lodžiju un balkonu iestiklošanu. Tāpat plašā klāstā piedāvājam dažāda veida durvju un starpsienu furnitūru un alumīnija profilus.

Mūs raksturo profesionalitāte, pieredze un stabilitāte. Tā kā mēs paši esam sistēmu attīstītāji un ražotāji, varam veikt nestandarta uzdevumus. Lepojamies, ka pie mums strādā profesionāli un zinoši sava aroda meistari, kas ar visaugstāko atbildības sajūtu konsultēs un ieteiks klientam izdevīgāko un atbilstošāko risinājumu.

Gadu gaitā uzkrāto pieredzi, augsto produktu kvalitāti un servisu novērtē ne tikai mūsu klienti, kuri ar mums sadarbojas vairakkārt, bet arī Latvijas lielie būvuzņēmēji, kuri izvēlas mūs kā sadarbības partnerus starpsienu izbūvei savos būvprojektos. web dizains un web lapu izstrāde