fbpx

Par uzņēmumu

Esam Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu pieredzi būvniecības nozarē, specializējoties alumīnija – stikla un pilnstikla nodalošo starpsienu, stikla un metāla margu, un pilnstikla jumtiņu izgatavošanā un uzstādīšanā.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir alumīnija – stikla un pilnstikla nodalošo starpsienu, stikla/metāla margu un pilnstikla jumtiņu izgatavošana un uzstādīšana atbilstoši klienta tehniskajām un vizuālajām vēlmēm un vajadzībām. Piedāvājam stikla un alumīnija starpsienas un durvis, tualešu un dušu starpsienas, lodžiju un balkonu iestiklošanu, stikla/ metāla margas, pilnstikla jumtiņu izgatavošanu un uzstādīšanu. Tāpat plašā klāstā piedāvājam dažāda veida nerūsējošā tērauda furnitūru un alumīnija profilus.

Mūs raksturo profesionalitāte, pieredze un stabilitāte. Tā kā mēs paši esam sistēmu attīstītāji un ražotāji, varam veikt nestandarta uzdevumus. Lepojamies, ka pie mums strādā profesionāli un zinoši sava aroda meistari, kas ar visaugstāko atbildības sajūtu konsultēs un ieteiks klientam izdevīgāko un atbilstošāko risinājumu.

Gadu gaitā uzkrāto pieredzi, augsto produktu kvalitāti un servisu novērtē ne tikai mūsu klienti, kuri ar mums sadarbojas vairakkārt, bet arī Latvijas lielie būvuzņēmēji, kuri izvēlas mūs kā sadarbības partnerus starpsienu izbūvei savos būvprojektos.

Serviss

Klientiem nodrošinām augstas kvalitātes servisu, kas sevī ietver:

Precīzus mērījumus objektā
Mērījumus mūsu speciālisti veic izmantojot jaunākās lāzertehnoloģijas, nodrošinot augstu mērījumu precizitāti. Mērījumi objektā tiek papildināti ar konsultācijām, palīdzot rast klienta vajadzībām atbilstošāko risinājumu.
Piegādi un montāžu
Pateicoties gadu gaitā uzkrātajai pieredzei un specializācijai darbā ar alumīnija profiliem, piegādes un montāžās darbi notiek ātri un kvalitatīvi.
Objekta nodošanu
Pasūtījums tiek nodots atbilstoši izstrādātajai skicei norunātajos termiņos – sakārtota vide veiksmīgai darbībai.

Veiktajiem darbiem un Cona sistēmai ir 2 gadu garantija.

Tāmes sastādīšanu
Tāmes sastādīšana notiek izmantojot Starpsienu centrs inženieru izstrādāto Cona Soft datorprogrammu, kas palīdz izveidot precīzu projekta skici un veikt detalizētu izmaksu tāmes aprēķinu
Ražošanas procesu
Starpsienu centrs ir Cona sistēmas izveidotājs un ražotājs. Ražošanā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un unikāls konduktors – Cona TOOLS, kurš izgatavots pēc Starpsienu centra būvinženieru pasūtījuma.